Criteria 1
4
Criteria 2
5
(7+12 MW) Bu çalışmada Bolu bölgesinde bulunan ve ciddi bir çevre sorunu haline gelen et tavukçuluğu atıkları yüksek performanslı yakma tesisinde yakılarak elektrik üretilecektir. Bu sayede sürdürülebilir bir atık yönetimi sağlanırken aynı zamanda enerji üretilecektir. Proje sayesinde bölgede gözle görülür bir çevresel ve sosyal kalkınma hedeflenmektedir. Bu tipte tesislerin ülke genelinde yaygınlaşması ile hem kontrollü
4.5
Criteria 1
5
Criteria 2
4.9
Summary rating from 1 user's marks. You can set own marks for this article - just click on stars above and press "Accept".
5

(7+12 MW) Bu çalışmada Bolu bölgesinde bulunan ve ciddi bir çevre sorunu haline gelen et tavukçuluğu atıkları yüksek performanslı yakma tesisinde yakılarak elektrik üretilecektir. Bu sayede sürdürülebilir bir atık yönetimi sağlanırken aynı zamanda enerji üretilecektir. Proje sayesinde bölgede gözle görülür bir çevresel ve sosyal kalkınma hedeflenmektedir. Bu tipte tesislerin ülke genelinde yaygınlaşması ile hem kontrollü bir atık bertarafı sağlanmış olacak, hem de bu atıkların enerji üretimi ile ülke ekonomisine fayda sağlaması gerçekleşmiş olacaktır.

tr_TR
en_US